Під час створення Національного корпусу кримськотатарської мови були використані тексти різних авторів, історичних епох, жанрів. Якщо в оригінальному тексті видання були помилки, вони зберігаються у корпусі. Сюди можна віднести, зокрема, особливості мови автора. Помилки друку, або такі, що виникають при скануванні та розпізнаванні друкованих джерел, виправлялися командою проєкту.  Якщо під час роботи з НККМ ви зустрінете такого типу помилки, будь ласка, повідомте нас електронним листом на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Якщо ви не можете знайти у НККМ слова за їх початковою формою — лемою, але бачите їх в інших результатах пошуку,Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. про це.

Про випадки неправильного анотування (морфологічного розбору), коли НККМ помилково визначає або не визначає морфологічні характеристики слів, просимо також нас Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Якщо ви хочете підтримати проєкт і маєте матеріали кримськотатарською мовою, заповніть, будь ласка, цю форму

Найбільшу цінність для НККМ мають:

  • архівні джерела, тексти епохи Кримського ханства (транслітеровані кириличною або латинською графікою), 
  • наукова література кримськотатарською мовою,
  • тексти, які вже є у корпусі, але в кращому стані (сучасніші, доповнені, виправлені видання).