Вебсайт «ctcorpus.org», розташований за адресою https://ctcorpus.org (далі «Сайт»), є авторським твором, що належить організації «ctcorpus.org». Деякі функції Сайту можуть бути предметом додаткових посібників, умов або правил, які будуть розміщені на Сайті.

Всі додаткові умови, посібники та правила включені до цієї Угоди як посилання.

У цій Угоді описані юридично обов'язкові умови та положення, що регулюють використання Сайту. Відвідавши сайт, ви погоджуєтесь з цими умовами та заявляєте, що маєте повноваження й можливості для прийняття цієї Угоди.

Доступ до сайту

Предмет Угоди користувача. «ctcorpus.org» надає ліцензію на доступ до Сайту виключно для вашого особистого некомерційного використання.

Певні обмеження. Права, затверджені для вас у цій Угоді, підлягають таким обмеженням:

  • Ви не маєте права використовувати матеріал Сайту з комерційною метою;
  • Ви не маєте права самостійно вносити зміни до будь-якої частини Сайту;
  • Ви не маєте права мати доступ до Сайту для створення аналогічного або конкурентного сайту;

Усі повідомлення про авторські права та інші права власності на Сайті мають бути збережені на всіх його копіях.

Ми залишаємо за собою право змінити, призупинити або припинити роботу Сайту з повідомленням або без нього. Ви підтвердили, що ми не нестимемо відповідальності перед вами або будь-якою третьою стороною за будь-яку зміну, переривання або припинення роботи Сайту чи будь-якої його частини.

Сторонні посилання, реклама та інші користувачі

Сторонні посилання та реклама. Сайт може містити посилання на сторонні вебсайт та послуги, а також показувати рекламу для третіх осіб. Такі Сторонні посилання та реклама не перебувають під контролем «ctcorpus.org», тому «ctcorpus.org» не несе відповідальності за будь-який зміст Сторонніх посилань та оголошень. «ctcorpus.org» надає доступ до таких посилань та оголошень лише для вашої зручності та не розглядає, не схвалює, не контролює, не підтверджує, не гарантує й не робить жодних заяв щодо сторонніх посилань та оголошень. Ви використовуєте всі Сторонні посилання та рекламу на свій страх і ризик, і при цьому вам варто бути обережними. При натисканні на будь-яке Стороннє посилання та рекламу застосовуються умови та політики третіх сторін, у тому числі практика конфіденційності та збору даних третьої сторони.

Кукі. Як і будь-який інший сайт, ctcorpus.org використовує файли cookie. Ці файли використовуються для зберігання інформації, включаючи переваги відвідувачів та список сторінок вебсайту, які користувач відвідав. Ця інформація використовується для оптимізації користування Сайтом шляхом налаштування вмісту сторінок Сайту на основі типу браузера відвідувачів та/або іншої інформації.

Авторське право

«CTcorpus.org» поважає інтелектуальну власність інших осіб та просить користувачів нашого Сайту чинити так само. У зв'язку з нашим Сайтом ми прийняли та впровадили політику, що поважає закон про авторське право, яка передбачає видалення будь-яких матеріалів, що порушують авторські права, та припинення активності користувачів Сайту, які неодноразово порушують права на інтелектуальну власність, включаючи авторські права. Якщо Ви вважаєте, що один з наших користувачів за допомогою використання нашого Сайту незаконно порушує авторські права на твір і бажаєте видалити матеріали, які, ймовірно, порушують авторські права, повідомте нам про це Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Загальні положення

Ця Угода може періодично бути переглянута, і якщо ми внесемо будь-які істотні зміни, то повідомимо вас, надіславши електронний лист на останню адресу електронної пошти, яку ви нам надали, та/або опублікувавши повідомлення про зміни на нашому Сайті. Будь-які зміни в цій Угоді набувають чинності не раніше, ніж через тридцять (30) календарних днів після надсилання вам електронною поштою або через тридцять (30) календарних днів після публікування повідомлення про зміни на нашому Сайті. Подальше використання нашого Сайту після повідомлення про такі зміни має вказувати на ваше визнання таких змін та згоду з умовами та положеннями таких змін.

Повна Угода.

Ця Угода є повною угодою між вами та нами щодо користування Сайтом. Нездатність реалізувати або забезпечити дотримання будь-якого права або положення цієї Угоди не діє як відмова від такого права чи положення. Назви розділів у цих Умовах наведені лише для зручності та не мають юридичної чи договірної сили. Слово "включно" означає "включаючи, без обмеження".

Якщо будь-яке положення цієї Угоди буде визнане недійсним або нездійсненним, інші положення цієї Угоди не будуть порушені, а недійсне або нездійсненне становище буде змінено до належного вигляду, і стане таким, що підлягає виконанню в максимальному ступені, дозволеному законом. Ваші відносини з Компанією мають взаємонезалежний характер, і жодна зі сторін не є співробітником чи партнером іншої. «ctcorpus.org» виступає ініціатором у підписанні цієї Угоди. Положення та умови, викладені в цих Умовах, є обов'язковими для користувачів.