У розробці та реалізації проєкту Національного корпусу кримськотатарської мови на різних етапах брали участь кримськотатарські філологи, фахівці платформи Sketch Engine, незалежні дослідники-практики, студенти та аспіранти напряму “Кримськотатарська мова і література”, волонтери.

Висловлюємо щиру вдячність учасникам проєкту, а також нашим шановним партнерам за непохитну підтримку і повсякчасну допомогу.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій – головний орган у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику з питань тимчасово окупованої російською федерацією території України, а також прилеглих до неї територій, дотримання норм міжнародного гуманітарного права на всій території України, інформаційного суверенітету України, у сфері захисту прав примусово переміщених (депортованих) осіб, зокрема захисту прав осіб, депортованих за національною ознакою.

Посольство Швейцарії в Україні – Посольство здійснює широкий спектр заходів, що охоплюють всі області дипломатичних відносин між двома країнами. Посольство представляє інтереси Швейцарії в питаннях політики, економіки, фінансів, юриспруденції, науки, освіти та культури.

Програма EGAP – програма міжнародної технічної допомоги, яка першою в Україні розпочала працювати над системним цифровим розвитком держави. Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) фінансується Швейцарією і виконується Фондом Східна Європа у співпраці з Мінцифрою та Фондом Innovabridge протягом 2015-2023 років. 

Фонд Східна Європа – українська благодійна неприбуткова організація, історія якої бере початок ще від 1992 року. Один із лідерів громадського сектору в Україні, що реалізував понад 100 програм різного масштабу, тривалості та складності. Серед напрямків діяльності Фонду – розвиток демократії та громадянського суспільства, впровадження електронного урядування, розвиток малого та середнього бізнесу і соціального підприємництва, енергоефективні проєкти та багато іншого.

Київський національний університет імені Тараса Шевченка – один із найбільших та найстаріших університетів країни, національний центр науки та культури.

Astem це фонд, що сприяє розвитку інноваційних спільнот в Україні. Соціальні інвестиції Astem Foundation покращують життя через освіту, розвиток спільноти та залучення активної громадськості.

QırımYoung це освітньо-практичний проект, адаптований до потреб кримськотатарської молоді у контексті теперішніх реформ в українському суспільстві.